Aloe vera

aloe vera

Forever Freedom

Rzadko spotykane cechy aloesu będącego podstawowym składnikiem Forever Freedom mają zastosowanie zarówno w produktach kosmetycznych jak i w suplementach diety.
Fakt że w miąższu aloe vera znajdują się kwasy Omega-3 – kwas linolenowy, stearynowy, linolowy i pozostałe, aminokwasy – większość aminokwasów endogennych i egzogennych, czyli tych, których nasz organizm sam nie jest w stanie wyprodukować np. leucyna, treonina, lizyna, walina wykorzystano również w innych produktach Forever na przykład w aloesowej paście do zębów, aloesowym dezodorancie Aloe Ever Shield, aloesowej emulsji nawilżającej. Siarczany chondroityny i glukozaminy występujące w Forever Freedom są naturalnymi substancjami, które odżywiają tkankę chrzęstną w
taki sposób, aby ten naturalny „amortyzator” ciała człowieka był właściwie nawilżony. Powodują także, że płyn smarujący obecny w stawach zachowuje właściwą lepkość, co sprawia, że kości mniej trą o siebie. Wraz z upływem czasu organizm produkuje coraz mniej tych naturalnych składników zdrowych cząstek, co może przyczynić się do zużycia stawów. Glukozamina, chondroityna, witamina C oraz MSM – wszystkie te składniki wspólnie połączone stanowią doskonałą pierwszą linię frontu walki o zachowanie zdrowia kości i stawów. Forever Freedom to apetyczny napój o pomarańczowym smaku, kóry jest kompozycją miąższu aloesowego i substancji pozytywnie wpływających na funkcjonowanie stawów i naszą mobilność. Naturalnie stabilizowany aloe vera w Forever Freedom wzbogaciliśmy siarczanem glukozaminy i siarczanem chondroityny – dwoma składnikami, które, jak dowiedziono, sprzyjają optymalnej mobilności, a tym samym funkcjonowaniu stawów. Następnie do tych składników dodaliśmy witaminę C oraz MSM, główne źródło biosiarki, która jest potrzebna organizmowi dla zdrowej tkanki łącznej i prawidłowego działania stawów. Podobnie jak w odniesieniu do wszystkich innych produktów Forever, również i te substancje odżywcze obecne w Forever Freedom pozyskiwane są ze źródeł naturalnych Forever Freedom jest obok aloesowego mydła Aloe Liquid Soap, miąższu aloesowego Aloe Vera Gel, dezodorantu aloesowego najczęściej wybieranym produktem z aloe vera amerykańskiej firmy Foreve.